فروشگاه اینترنتی زی تیک

ورود به فروشگاه

دسته بندی محصولات

محصولات استیل (۲)

مبلمان (۲)

لوستر و روشنایی (۱۶)

گلدان (۶)

شمعدان (۳)

تابلو نقاشی (۳)

زی تیک همراه همیشگی

تیم خلاق زی تیک در تلاش است تا بهترین محصولات  را برای شما مشتریان خوش سلیقه فراهم کند تا شما عزیزان با قدرت انتخاب بیشتری بتونید منزل و یا محل کارتان را زیبا تر کنید.

درباره زی تیک

زی + تیک
از دوکلمه “زی” به معنای زندگی و “تیک” برای انتخاب کردن می باشد که مجموع این دو کلمه می شه انتخاب زندگی، پس به انتخاب زیبایی های زندگی خوش آمدید ما اینجاییم تا راهنمای شما در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی باشیم. شاید بخواهید دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید یا دلتان تغییر اساسی می خواهد و به بازسازی فکر می کنید و یا مدّت هاست که می خواهید ویلای خود را به سبک دلخواهتان بسازید، ما در زی تیک با تیمی از اساتید دانشگاه در کنار شما هستیم.

 چگونه می توانیم از خدمات زی استفاده کنیم؟

ما در زی تیک از کوچکترین کارها, همچون چیدمان و تغییر ات دکوراسیون داخلی با وسایل موجود خانه تا ساخت ویلای لوکس و مدرن در کنار شما هستیم کافیست با تیم پشتیبان زی تیک تماس بگیرید. زی تیک علاوه بر این یه کارخلاقانه کرده و حتی برای خرید حضوری وسایل منزل ,یک کارشناس طراحی داخلی پس از بازدید ا زمحل زندگی شما در روز خرید با شما همراه خواهد بود و متناسب با خانه و سلیقه شما از بهترین فروشگاه بهترین کیفیت را به مناسب ترین قیمت برای شما خریداری می کند.